preloader

Про нас

Uf.Bee — це українська компанія-виробник багаторазової вощеної обгортки, що була заснована у листопаді 2018 року. Наша місія зробити так, щоб доба колонізації Марсу була без пластику тут, на Землі... і без русаків, тому для цього ми донатим на ЗСУ з того, що заробляємо з вощанок.

Про нас
Контактна інформація
+38 (098) 076 86 71
info@uf.in.ua
❗️Обережно, це їстівне! Зробили добірку того, що не треба викидати — можна використати і з великою користю. Зберігайте і доповнюйте
Zero Waste 10 22, 2021

❗️Обережно, це їстівне! Зробили добірку того, що не треба викидати — можна використати і з великою користю. Зберігайте і доповнюйте:

🍀Стебла петрушки — ви здивуєтесь, який список вітамінів саме в них, а частина рецептів народної медицини прямісінсько таки вимагає стебл петрушки як основного компоненту їхнього цілющого. Вірите ви в те чи ні, стебла петрушки кришіть у салат і буде і вам користь, і харчових відходів менше.

🥔Картопля зі шкіркою — ну хто її любить чистити? Так і можна не чистити: запікайте прямо в шкірочці, гарно вимивши її джутовою губкою та нашим милом перед тим. Мило, оскільки має цілком натуральний склад, підходить для миття овочів та фруктів, а джутова губка має ідеальну жорсткість для подібного завдання.

Мило (класичне чи гірчичне) для миття овочів – 32 грн, джутова губка ручної роботи — 36 грн.

🎃Гарбуз зі шкіркою — якщо запекти гарбуз зі шкірочкою, а далі блендерувати запечені шматочки для пирога, ця ж припечена шкірочка додає карамельного смаку пирогу. Це перевірено :)

🌱Стебла укропа — знайшли, що з них роблять цікаву штуку: змолоти блендером чи на м’ясорубку, додати олію, сіль, приправи і горішки, пармезан і виходить а-ля песто. Хто пробував? Напишіть, будь ласка, як вийшло!

🌿Зелень моркви — от тут наш подив, але стабільно у @yuliia.voloshyna з’являється рецепт песто саме з зелені моркви. А ще її можна букетом поставити — також лайфхак @yuliia.voloshyna :)

🥦 Серцевина капустини (брокколі чи звичайної білокачанної) — її стандартно додають в бульйон для аромату і смаку.

👇Тепер діліться своїми знаннями👇

(до речі, на фото вощанка розміру M (25x25), вартістю 82 грн, а на ній яблучко, яке багато хто з серцевинкою їсть, ви в якому таборі?)

Тег: Вощанка