preloader

Про нас

Uf.Bee — це українська компанія-виробник багаторазової вощеної обгортки, що була заснована у листопаді 2018 року. Наша місія зробити так, щоб доба колонізації Марсу була без пластику тут, на Землі... і без русаків, тому для цього ми донатим на ЗСУ з того, що заробляємо з вощанок.

Про нас
Контактна інформація
+38 (098) 076 86 71
info@uf.in.ua
Одна з загадок,  яка не дає спокою,  це чому у помело індивідуальне пакування чому всі решта цитрусові спокійно обходяться без нього,  а навколо помело обов'язково є плівка і зверху сіточка?
Zero Waste 12 30, 2019

Одна з загадок, яка не дає спокою, це чому у помело індивідуальне пакування: чому всі решта цитрусові спокійно обходяться без нього, а навколо помело обов'язково є плівка і зверху сіточка?

Питання нас на скільки зацікавило, що ми відкопали специфікацію ЄС на імпорт цього фрукта, щоправда там не вказано причини, лише, "що постачання здійснюється зазвичай у індивідуальному пакуванні" 🤷 Декілька джерел вказують, що це щоб попередити втрату вологи з фрукта. Але дивно якось, що решта цитрусових її не втрачають без плівки, а помело, яке є ну дууууже довстошкурим, втратить.

Як гадаєте? Є якісь обгрунтовані причини так пакувати помело чи це з розряду почищених апельсин в плівці?

Тег: Вощанка