preloader

Про нас

Uf.Bee — це українська компанія-виробник багаторазової вощеної обгортки, що була заснована у листопаді 2018 року. Наша місія зробити так, щоб доба колонізації Марсу була без пластику тут, на Землі... і без русаків, тому для цього ми донатим на ЗСУ з того, що заробляємо з вощанок.

Про нас
Контактна інформація
+38 (098) 076 86 71
info@uf.in.ua
Окрім того, що це найкраща обгортка для їжі, вощанки — цілком безпечні для довкілля. І не дивно, бо ж у складі тільки на 100% натуральні інгредієнти бавовна, бджолиний віск, соснова смола та олія жожоба.
Zero Waste 06 11, 2024

Окрім того, що це найкраща обгортка для їжі, вощанки — цілком безпечні для довкілля. І не дивно, бо ж у складі тільки на 100% натуральні інгредієнти: бавовна, бджолиний віск, соснова смола та олія жожоба.

Тому коли вощанка віджила своє чи просто поторочилась, як от на відео, ви спокійно можете відрізати смужечку і використати її для підвʼязування кімнатних чи садових рослинок.

Перевага такого методу (окрім вашої очевидної ресурсоефективності): коли така смужечка відірветься від гілочки і потрапить в ґрунт, вона просто розкладеться, не забруднюючи довкілля.

Цікаво, а чи ви знали про такий метод? А може, навіть використовували? ☺️

Тег: Вощанка