preloader

Про нас

Uf.Bee — це українська компанія-виробник багаторазової вощеної обгортки, що була заснована у листопаді 2018 року. Наша місія зробити так, щоб доба колонізації Марсу була без пластику тут, на Землі... і без русаків, тому для цього ми донатим на ЗСУ з того, що заробляємо з вощанок.

Про нас
Контактна інформація
+38 (098) 076 86 71
info@uf.in.ua
Основи екологічного пакування від Uf.Bee
Zero Waste 04 22, 2019

Нам важливо звертати увагу на кожен аспект нашої діяльності, включно з пакуванням. В Uf.Bee ми робимо все можливе, щоб зменшити вплив на довкілля навіть під час процесу доставки посилочок. Ось кілька наших практик:

🌱 Використовуємо картонні коробки як для упаковки вощанок, так і для відправлення. Це дозволяє нам ефективно використовувати матеріали та зменшує кількість відходів.

🌱 Для менших замовлень ми використовуємо крафт-конверти, що також допомагає знизити використання матеріалів.

🌱 Ми активно практикуємо принцип повторного використання, зокрема любимо вдруге використовувати коробочки НП для відправок. 

🌱 Ми не користуємось пластиковим скотчем, тільки паперовим заклеюємо посилочки, щоб всю упаковку можна було просто здати на макулатуру.

Ми переконані, що кожен може зробити свій внесок у збереження планети, навіть в межах щоденної рутини. І якщо ви поділяєте наші цінності та бажаєте отримати посилочку з космічними вощанками Uf.Bee, переходьте у магазин! 

Тег: Вощанка