preloader

Про нас

Uf.Bee — це українська компанія-виробник багаторазової вощеної обгортки, що була заснована у листопаді 2018 року. Наша місія зробити так, щоб доба колонізації Марсу була без пластику тут, на Землі... і без русаків, тому для цього ми донатим на ЗСУ з того, що заробляємо з вощанок.

Про нас
Контактна інформація
+38 (098) 076 86 71
info@uf.in.ua
🎊Підкинемо вам ідею, якщо організовуєте вечірку або й просто сімейне застілля нарізка овочів + соус у значенні того,  що англійською називають dip.
Zero Waste 10 10, 2019

🎊Підкинемо вам ідею, якщо організовуєте вечірку або й просто сімейне застілля: нарізка овочів + соус у значенні того, що англійською називають dip.

Овочі соломкою крутезно виглядають, якщо поставити у стакан. А от варіантів соусів безмежно багато: сметана + спеції та часник, найрізноманітніші овочеві комбінації (на фото, наприклад, запечений гарбуз, збитий у блендері зі спеціями та сиром), варіанти з бобовими, бататом, авокадо — фантазія реально може не обмежуватися.

Якщо приготували це все зранку, то місія @uf.bee —зберегти все це багатство до вечора у максимально первозданному вигляді 🚀 Лінк у шапці активний, замовлення там😎

Тег: Вощанка