preloader

Про нас

Uf.Bee — це українська компанія-виробник багаторазової вощеної обгортки, що була заснована у листопаді 2018 року. Наша місія зробити так, щоб доба колонізації Марсу була без пластику тут, на Землі... і без русаків, тому для цього ми донатим на ЗСУ з того, що заробляємо з вощанок.

Про нас
Контактна інформація
+38 (098) 076 86 71
info@uf.in.ua
Підсумковий Giveaway 2019
Zero Waste 12 25, 2019

Підсумковий Giveaway 2019

Не так тому, що він останній, а тому, що підбивали ми підсумки року і зрозуміли, що у 2019 у нас з’явилось багато екозвичок, які суттєво змінили наше уявлення про побут. Виявилось, це зовсім не важко, не перетворило нас на вигнанців чи суспільних маргіналів. Наш топ такий:

1.Заміна "Фейрі" на гірчичний порошок + кальциновану соду: остання пляшка "Фейрі" стоїть досі, довикористаєм з часом, але це так приємно, що засобу в ній на тому самому рівні вже понад 10 міс.

2.Зменшення продуктових відходів завдяки власній продукції: плівку ми не використовували, а от продуктів псували багато. Виявилось, продуктів засохає і згниває в рази менше, якщо вони зберігаються в обгортці, що дихає.

3.Експериментальне доведення одному з наших людей, що запікать у скляній формі курку так само по результату у смаку як і в рукаві для запікання, і це дало суттєвий мінус у використанні пластику.

Ми подаруємо вам власний святковий бокс, щоб або з вами, або з тим, кому ви його презентуєте, стався пункт 2 🎁

Що треба зробить:
1. У коментарі тегнуть людину, чий побут ви бажаєте зробить трошки екологічніше.
2. Вам обом треба бути підписаними на нас.
3. Поширити у сторіс будь-який наш пост, що вам здався корисним/сподобалось фото абощо і позначити в ньому @uf.bee

У неділю оголосимо результати. І відправимо переможцю (або тій людині, яку нам вкаже як отримувача переможець) святковий бокс: якраз саме під зустріч нового 2020-го він і доїде🎄

Тег: Вощанка