preloader

Про нас

Uf.Bee — це українська компанія-виробник багаторазової вощеної обгортки, що була заснована у листопаді 2018 року. Наша місія зробити так, щоб доба колонізації Марсу була без пластику тут, на Землі... і без русаків, тому для цього ми донатим на ЗСУ з того, що заробляємо з вощанок.

Про нас
Контактна інформація
+38 (098) 076 86 71
info@uf.in.ua
Питання «Скільки мені вощанок треба?» на умі ледве не кожного майбутнього власника, то ж ви дочекались наших рекомендацій.
Zero Waste 06 02, 2024

Питання «Скільки мені вощанок треба?» на умі ледве не кожного майбутнього власника, то ж ви дочекались наших рекомендацій.

100500 вощанок для кожного продукту індивідуально точно не треба, бо кожна вощанка багатофункціональна і в неї спокійно можна загортати різні продукти.

Головне — мити вощанку між продуктами: з вашим звичним засобом для посуду і строго під холодною водою, висушити і можна загортати хоч сир після цибулі 🥰

То ж як визначитись з кількістю для замовлення? Для першого разу рекомендуємо замовити наш універсальний набір, де три вощанки різних розмірів — ви всі три потестите, зрозумієте, чи вам вистачає їх, якого саме розміру треба більше і дозамовите саме його без переплачувань 🤗

Коштує такий набір зараз 370 грн і вже завтра він може поїхати до вас. Як для початку літа з усім його багатством зеленого і соковитого, вощанки — це найкраща інвестиція!

Тег: Вощанка