preloader

Про нас

Uf.Bee — це українська компанія-виробник багаторазової вощеної обгортки, що була заснована у листопаді 2018 року. Наша місія зробити так, щоб доба колонізації Марсу була без пластику тут, на Землі... і без русаків, тому для цього ми донатим на ЗСУ з того, що заробляємо з вощанок.

Про нас
Контактна інформація
+38 (098) 076 86 71
info@uf.in.ua
Random acts of kindness чи спонтанні вчинки доброти — це часто історії про чудових незнайомців,  що як долею послані,  з'явились вам допомогти просто так💜 Прекрасність ми всі можемо бути цими незнайомцями.
Zero Waste 11 06, 2019

Random acts of kindness чи спонтанні вчинки доброти — це часто історії про чудових незнайомців, що як долею послані, з'явились вам допомогти просто так💜 Прекрасність: ми всі можемо бути цими незнайомцями.

Як? Здебільшого життя багате на ситуації, де ми можемо зробити щось хороше. Але якщо потрібне натхнення, то Фундація спонтанних добрих справ @rakfoundation має
календарі на кожен місяць з маленькою ідеєю доброти на щодень (і вони доступні для безкоштовного завантаження). Наша ідея — робити безкоштовну доставку як наш колективний вчинок доброти 💜

Що буде вашим маленьким добрим вчинком сьогодні?)

Тег: Вощанка