preloader

Про нас

Uf.Bee — це українська компанія-виробник багаторазової вощеної обгортки, що була заснована у листопаді 2018 року. Наша місія зробити так, щоб доба колонізації Марсу була без пластику тут, на Землі... і без русаків, тому для цього ми донатим на ЗСУ з того, що заробляємо з вощанок.

Про нас
Контактна інформація
+38 (098) 076 86 71
info@uf.in.ua
Як доглядати за вощанками
Zero Waste 06 28, 2024

Уявіть собі, вощанку можна мити не щоразу! Точніше мити треба, але не завжди ретельно :)

Пояснюємо: залежно від того, що ви загортали у вощанку, треба відповідно за нею і доглядати. Якщо там були сир, ковбаса або будь-що що лишило на ній слід, тобто ви бачите, що вощанка забруднена — миємо ретельно! Під холодною водою, як завжди, але з великою кількістю піни і промиваючи кожний сантиметр. Якщо ви цього не зробите, то слід від продукту на вощанці продовжуватиме житття, аж до того, що почненеться цвітіння чи гниття. Не тикатимемо пальцями, але один наш близький родич, колись просто склав і поклав у шухлядку велику вощанку після ковбаси, бо візуально вона йому була чиста. А ми діставши цю  вощанку через пару днів, побачили, що той ледь видимий шар жирку від ковбаси всередині перетворився на такий мошок, який утворюється при зацвітанні. На щастя, вощанка ця була нова з непошкодженим восковим щаром, і ми змогли відмити це все, врятувавши вощанку. Тому все, що жирне, або слід від страви, яку ви накривали, або ж шматочок, що приліпився — все це змиваємо.

При цьому після такого, як капуста, кабачок, огірок чи лимончик, яблучко і т. д.  достатньо просто сполоснути вощанку під холодною водою і дати їй висохнути або витерти насухо рушничком.

Отакий апдейт по догляду за вощанками. Сподіваємось, вам було корисно, будь ласка, замовляйте вощанки, і дякуємо щиро, що вашого ресурсу вистачає ще й на турботу про довкілля!  

Тег: Вощанка