preloader

Про нас

Uf.Bee — це українська компанія-виробник багаторазової вощеної обгортки, що була заснована у листопаді 2018 року. Наша місія зробити так, щоб доба колонізації Марсу була без пластику тут, на Землі... і без русаків, тому для цього ми донатим на ЗСУ з того, що заробляємо з вощанок.

Про нас
Контактна інформація
+38 (098) 076 86 71
info@uf.in.ua
Що може бути кращим пасти! Тільки домашня паста!
Zero Waste 09 08, 2021

Що може бути кращим пасти! Тільки домашня паста!

Для приготування домашньої пасти будуть точно потрібні:

🍳Борошно (на 1 яйце ≈ 100 гр борошна)

🍳Яйца

🍳Качалка

Добре, якщо у вас також під рукою будуть:

🍳Сіль

🍳Оливкова олія

🍳✊Паста-машина

1. На чисту поверхню насипемо купкою борошно і зробимо  всередині ямку, туди увіб'ємо яйця. На цьому етапі з'являється чудова можливість навчитися міряти все на око: якщо це перший раз у вас з домашньою пастою, додайте трохи більше борошна, щоб яйця не розтеклись по поверхні.

 2. Акуратно і з любов'ю збиваємо виделкою яйця. На цьому етапі за бажанням можна додати дрібку солі та пару крапель хорошої оливкової олії.

3. Забуваємо тепер про виделку і починаємо змішувати яйця з борошном руками. Це трошки забере часу: спочатку тісто буде дуже липким і грудочками, але не здавайтесь! Вимішуйте тісто не менше 10 хвилин, щоб активізувався глютен - це і зробить нашу пасту пружною!

 4. Коли тісто перетвориться у пружну та еластичну кульку, щільно накриваємо його вощаночкою і даємо тісту відпочить 〜1 год.

5. Через годинку ділимо тісто на кілька частин і починаємо розкатувати. На цьому етапі буде зручно і швидко, якщо  у вас є паста-машина, але якщо у вас її немає - не втрачайте ентузіазму! Уявляємо себе Italian mama і працюємо качалкою і м'язами! ✊

 6. Наш лист тіста повинен бути досить тонким перед нарізкою. Перед тим як нарізати, посипте лист тіста борошно. У відео у нас фетучіні в процесі — смужечки шириної ≈ 7 мм.

 7. Після нарізання пасту можна висушити або накрити вощанкою до моменту варіння. А от що з нею робити після варіння, рецепт буде чарівниці на кухні і не тільки @haidliza ♥️

Тег: Вощанка