preloader

Про нас

Uf.Bee — це українська компанія-виробник багаторазової вощеної обгортки, що була заснована у листопаді 2018 року. Наша місія зробити так, щоб доба колонізації Марсу була без пластику тут, на Землі... і без русаків, тому для цього ми донатим на ЗСУ з того, що заробляємо з вощанок.

Про нас
Контактна інформація
+38 (098) 076 86 71
info@uf.in.ua
🍫Сьогодні, 11 липня,  святкують Всесвітній день шоколаду.  Ненавмисним чином вийшло так,  що наша упаковка чимось схожа на упаковку шоколадки. На фестивалях та ярмарках до нас часто підходять зі словами "Ой,  а у вас шоколад?)". А тоді вже лишаються слухати про вощені серветки і йдуть щасливі з упаковкою зовсім не шоколаду )
Zero Waste 07 11, 2019

🍫Сьогодні, 11 липня, святкують Всесвітній день шоколаду. Ненавмисним чином вийшло так, що наша упаковка чимось схожа на упаковку шоколадки. На фестивалях та ярмарках до нас часто підходять зі словами: "Ой, а у вас шоколад?)". А тоді вже лишаються слухати про вощені серветки і йдуть щасливі з упаковкою зовсім не шоколаду :)
🍫Наша спільна риса з шоколадом: ми робимо все, щоб покупка @uf.bee дарувала задоволення не менше, ніж плитка шоколаду. Любимо вас 💚

Тег: Вощанка