preloader

Про нас

Uf.Bee — це українська компанія-виробник багаторазової вощеної обгортки, що була заснована у листопаді 2018 року. Наша місія зробити так, щоб доба колонізації Марсу була без пластику тут, на Землі... і без русаків, тому для цього ми донатим на ЗСУ з того, що заробляємо з вощанок.

Про нас
Контактна інформація
+38 (098) 076 86 71
info@uf.in.ua
Ти зараз у зоні комфорту власної оселі, використай це!
Zero Waste 03 26, 2020

Ти зараз у зоні комфорту власної оселі, використай це!

Справа в тім, що раніше, коли метушня цьому перешкоджала, на зміну звичок не вистачало банально часу, сил чи усвідомленості.

А от зараз, коли часто бракує фактора новизни у житті, можна багато зробити, щоб не тільки урізноманітнити побут, а й надати карантинному трибу життя значущості. Почати можна з цього: 🍀Кальцинована сода і гірчичний порошок для миття посуду,
🍀Вощені обгортки uf.bee для загортання продуктів,
🍀Шоппер (а краще кілька) для походів на закупи,
🍀Торбинки для купівлі продуктів на вагу (і так, ми бачили, щоб багато таких продуктів попакували вже у пакети згідно з санітарними рекомендаціями, але овочі та фрукти ще так само можна купувати у свої торбинки і це тішить)
🍀Люфа для миття посуду та й всіх поверхонь.

І якщо ти зараз це зробиш, то далі, коли можна буде ходити по виставах, конференціях та зустрічатись з друзями на сніданок в улюбленій кав’ярні поруч, нові звички вже працюватимуть тобі на користь💚
Усе з переліченого, до речі, можна знайти онлайн. Це особливо чудово, бо почати можна вже зараз 🙌

Тег: Вощанка