preloader

Про нас

Uf.Bee — це українська компанія-виробник багаторазової вощеної обгортки, що була заснована у листопаді 2018 року. Наша місія зробити так, щоб доба колонізації Марсу була без пластику тут, на Землі... і без русаків, тому для цього ми донатим на ЗСУ з того, що заробляємо з вощанок.

Про нас
Контактна інформація
+38 (098) 076 86 71
info@uf.in.ua
У 2017 році Крістел Пінто,  Ярослав Панковскі та Френсіс Нено провели дослідження для "Журналу мікробіології, біотехнологій та харчових наук". Вони досліджували новий пакувальний матеріал — вощену обгортку.
Zero Waste 02 25, 2020

У 2017 році Крістел Пінто, Ярослав Панковскі та Френсіс Нено провели дослідження для "Журналу мікробіології, біотехнологій та харчових наук". Вони досліджували новий пакувальний матеріал — вощену обгортку.

З подивом для себе троє вчених встановили, що вощена обгортка здатна пригнічувати активність бактеріальної мікрофлори навколо продуктів, що в ній зберігались. Два важливих показники було зареєстровано: — зменшення кількості клітин Salmonella enertitidis та Staphylocococcus aureaus,
— зменшення бактеріальної активності клітин Salmonella enertitidis та Staphylocococcus aureaus.

Таким чином було доведено антибактеріальну дію вощеної обгортки. А ми розвіюємо сумніви простою щоденною практикою зберігання продуктів в @uf.bee, приєднуйтесь 🚀

Тег: Вощанка