preloader

Про нас

Uf.Bee — це українська компанія-виробник багаторазової вощеної обгортки, що була заснована у листопаді 2018 року. Наша місія зробити так, щоб доба колонізації Марсу була без пластику тут, на Землі... і без русаків, тому для цього ми донатим на ЗСУ з того, що заробляємо з вощанок.

Про нас
Контактна інформація
+38 (098) 076 86 71
info@uf.in.ua
Який дизайн вощанок є?
Про вощанки 02 03, 2023

У нас один єдиний дизайн — наш власний космічно-мінімалістичний, адже ми друкуємо тканину на замовлення спеціально для вощанок.

Чому немає інших яскравих, барвистих і різнокольорових?

Відсутність кольорових принтів — це наш вибір у ситуації "або-або": або яскраві кольорові, або безпечні для контакту з продуктами харчування вощанки. А далі детальне пояснення чому 

2018 рік: ми починаємо експеременти: вручну наносимо восковий розчин на гарну синю тканину у білу зірочку, підіймаємо її з пергаменту, аж на ньому лишився яскравий синій слід!

З’ясовуємо, що тканини загального призначення мають недарма застереження “Прати при температурі 30/40 градусів”: восковий розчин, який має температуру від 62°, не можна наносити на такі кольорові принти, адже тоді фарбники можуть потрапити у розчин і контактуватимуть з продуктами, які загортають у вощанку.

Починається 2019 рік: вивчаємо вимоги до матеріалів, що контактують з продуктами харчування, змінюємо двох підрядників з друку тканини, терроризуємо всі лабораторії Держспоживслужби (“а що таке вощанки?”), збираємо стос документів і відправляємо наші вощанки на експертизу, нервове очікування — і тадааам! — через місяць таки отримуємо результати лабораторних досліджень з висновком ДСЕЕ, що наші вощанки безпечні для контакту з продуктами харчування!

Відтоді і дотепер вощанки Uf.Bee – єдині сертифіковані вощанки в Україні, що відповідають усім вимогам законодавства щодо матеріалів, які контактують з продуктами харчування.

А мінімалістичний дизайн тільки підкреслює красу продуктів, які вони огортають 🤗 Роздивіться самі в галереї, тож ваший лимончик може бути таким гарним!

#вощанки #вощанкиукраїна #вощанка #вощенісерветки #вощеніобгортки #ufbee

Тег: Вощанка