preloader

Про нас

Uf.Bee — це українська компанія-виробник багаторазової вощеної обгортки, що була заснована у листопаді 2018 року. Наша місія зробити так, щоб доба колонізації Марсу була без пластику тут, на Землі... і без русаків, тому для цього ми донатим на ЗСУ з того, що заробляємо з вощанок.

Про нас
Контактна інформація
+38 (098) 076 86 71
info@uf.in.ua
У осені, звісно,  є недоліки. Погода, наприклад, спадає на думку. Але є й плюси,  от гарбуз і гарбузове меню точно належать до цього списку. Суп, каша,  пиріг, просто запечений гарбуз,  гарбузові лате чи фреші — нереальність цього продукту в тому,  що він хороший у всьому.
Zero Waste 10 01, 2019

У осені, звісно, є недоліки. Погода, наприклад, спадає на думку. Але є й плюси, от гарбуз і гарбузове меню точно належать до цього списку. Суп, каша, пиріг, просто запечений гарбуз, гарбузові лате чи фреші — нереальність цього продукту в тому, що він хороший у всьому.

Найцікавіше при цьому, що гарбуз може ще й довго зберігатись. Товста шкірка гарбуза робить так, що цілим він може пролежить з осені і до наступної весни.

Якщо ж ви розрізали гарбуз і вам треба його зберегти, то тут не обійтись без вощених серветки @uf.bee. Віск зберігає частинку прополісу, що має антибактеріальну дію. Прополіс, до речі, це перероблена бджілками рослинна смола, тому ми додали ще й соснової смоли до складу розчину, бо це один з найсильніших природних антибіотиків. І олія жожоба також має антибактеріальну дію. Така комбінація пригнічує розвиток бактеріальної флори продукта. Що важливо, серветка не зупиняє природних процесів, а лише сповільнює їх, щоб їжа довше не псувалась.

Для гарбуза у нас є у складі набору велика серветка 34х34 см. На ній написано, що ми збережем вашу страву, щоб ви змогли здивувати нею марсіан 🚀

Тег: Вощанка