preloader

Про нас

Uf.Bee — це українська компанія-виробник багаторазової вощеної обгортки, що була заснована у листопаді 2018 року. Наша місія зробити так, щоб доба колонізації Марсу була без пластику тут, на Землі... і без русаків, тому для цього ми донатим на ЗСУ з того, що заробляємо з вощанок.

Про нас
Контактна інформація
+38 (098) 076 86 71
info@uf.in.ua
…у виробництві та бізнесі. 
Zero Waste 03 01, 2021

…у виробництві та бізнесі. 

Початково пост планувався про low waste у побуті, але щиро нам здається, що на нас підписані люди, яким смішно буде розповідати про шопер замість пакету чи вощанки замість плівки 😅 А от про, що цікаво поговорити, так це про застосування цих же принципів, але за кулісами Uf.Bee. 

Канонічний zero waste у виробництві, як на наш погляд, практично недосяжний, тому наші практики — це low waste у дії. Що нам нині вдається?

💚Обирати на користь локального: постачальників усієї можливої сировини, підрядників для надання послуг ми знайшли в Україні, хоча були варіанти дуже глобальної і дуже вуглецево недружньої географії.

💚Інвестувати у якісне: як би не хотілось зекономити тут і там, купуємо матеріали для виробництва (ножі, килимки для різання, обладнання тощо), які прослужать довше, хоч і коштують дорожче — це і логічно, і екологічно.

💚Повторно використовувати: на максимум даємо друге життя пакувальним матеріалам і вас закликаємо не сприймати папір як одноразовий ресурс – друге життя усім коробкам 💪📦

💚Мінімізувати відходи: паперовий скотч замість пластикового завжди і без наповнювачів у посилках (до речі, це ще й економія часу, який потім треба витратити на те, щоб усе це утилізувати). А обрізки з вощанок перетворюємо у стартер для багаття — також 0️⃣ відходів.

💚Уникати зайвої макулатури: без лайнерів з кольорової кальки, візитівок, флаєрів і решти гарного, але абсолютно непотрібного в посилках. Іноді дуже хочеться створювати той самий wow-ефект саме пакуванням, але зрештою краще, щоб wow-ефект був у якості вощанок, а не кольоровому папері ❤️

Тег: Вощанка