preloader

Про нас

Uf.Bee — це українська компанія-виробник багаторазової вощеної обгортки, що була заснована у листопаді 2018 року. Наша місія зробити так, щоб доба колонізації Марсу була без пластику тут, на Землі... і без русаків, тому для цього ми донатим на ЗСУ з того, що заробляємо з вощанок.

Про нас
Контактна інформація
+38 (098) 076 86 71
info@uf.in.ua
Уфф,  ми в низькому старті кулінарних експерементів знайшли книгу італійського шефа Массімо Боттура "Хліб — це золото" і не можемо приховувати свого захоплення 😍 165 рецептів від 45 найіменитіших шефів світу і всі ці рецепти про використання того,  що могло б піти на смітник. Мета книги — зменшення харчових відходів.
Zero Waste 06 09, 2020

Уфф, ми в низькому старті кулінарних експерементів: знайшли книгу італійського шефа Массімо Боттура "Хліб — це золото" і не можемо приховувати свого захоплення 😍 165 рецептів від 45 найіменитіших шефів світу і всі ці рецепти про використання того, що могло б піти на смітник. Мета книги — зменшення харчових відходів.

Всі рецепти — фантастичні, але нашої голови не покидає песто з хлібними крихтами (це покришений засохший хліб — не викидайте його, робимо песто!): 350 грам зелені (в оригінальному рецепті: петрушка, базилік і м'ята, але можна й інші),
півстакана натертого пармезану,
півстакана хлібних крихт,
2 зубчика часника,
Сіль за смаком,
3 ст. ложки оливкової олії,
3 ст. ложки води чи декілька кубиків льоду.

Все збити у блендері і використовувати як соус для пасти. А крихти хлібні заміняють кедрові горішки. Хто пробуватиме?) N.B. Хліб для крихт має бути засохлим, але не зацвівшим. А до речі, в найбільшій обгортці @uf.bee, в якій ми зберігаємо хліб, він саме засохає, але не зацвітає, бо бавовна дозволяє хлібу дихать.

Тег: Вощанка