preloader

Про нас

Uf.Bee — це українська компанія-виробник багаторазової вощеної обгортки, що була заснована у листопаді 2018 року. Наша місія зробити так, щоб доба колонізації Марсу була без пластику тут, на Землі... і без русаків, тому для цього ми донатим на ЗСУ з того, що заробляємо з вощанок.

Про нас
Контактна інформація
+38 (098) 076 86 71
info@uf.in.ua
Важливість презентації страви беззаперечна те,  що ми бачимо, підсвідомо  впливає на наш апетит, наше задоволення від їжі і навіть те,  як ми запам'ятаємо час проведений за споживанням цієї страви.
Zero Waste 09 05, 2019

Важливість презентації страви беззаперечна: те, що ми бачимо, підсвідомо впливає на наш апетит, наше задоволення від їжі і навіть те, як ми запам'ятаємо час проведений за споживанням цієї страви.

Багато на карті стоїть, правда? Всі поради розписувати нам не вдасться, бо ресторатори постарались і тепер про правильну подачу можна томи писать, але є одне наше спостереження:

якою б шикарною страва не була, пластик у будь-якому вигляді здешевлює її і нівелює левову частку ваших зусилль на її приготування і подачу. Просто уявіть улюблену страву (реально будь-яку) на білій фарфоровій тарілці, а потім ту ж страву у харчовій плівці чи з пластиковою виделкою поруч. Ви розумієте нас, так?

Тому не нехтуйте красою їжі, є @uf.bee, щоб її підкреслити 🚀💚

Тег: Вощанка