preloader

Про нас

Uf.Bee — це українська компанія-виробник багаторазової вощеної обгортки, що була заснована у листопаді 2018 року. Наша місія зробити так, щоб доба колонізації Марсу була без пластику тут, на Землі... і без русаків, тому для цього ми донатим на ЗСУ з того, що заробляємо з вощанок.

Про нас
Контактна інформація
+38 (098) 076 86 71
info@uf.in.ua
🛒Ви також зараз купуєте більше продуктів за один похід у супермаркет? І так, позитивна відповідь на запитання справді правильна!
Zero Waste 03 23, 2020

🛒Ви також зараз купуєте більше продуктів за один похід у супермаркет? І так, позитивна відповідь на запитання справді правильна!

Щоб мінімізувати свої виходи у період карантину, звичний список покупок треба множить на 2-3. Але не менш важливо зробити так, щоб ці покупки потім не зіпсувались.

Декілька думок:

1.📝 Плануйте: зазвичай дають рекомендацію спланувать свій список покупок, а ще дієвішим здається спочатку зробить план не покупок, а страв (meal plan) на 2/3/5 чи більше днів. Тоді ви чітко знатимете, які інгридієнти купувать для яких прийомів їжі і відтак суттєво оптимізуєте свої походи в супермаркет.

2.❄Заморожуйте: так, банально просто, але чи знаєте ви, що заморозити можна практично все? Бульйон, зелень, овочі, фрукти, сир, навіть хліб і так далі — усе можна заморозити і далі розігріти у момент потреби. Так, це зменшує харчові відходи.

3.🌯Правильно зберігайте: найпростіше це подбати про те, щоб хліб не впрівав у пакеті, щоб фрукти не лишились на дні холодильника бовтатись у воді, що там зібралась, щоб сир у харчовій плівці не зазеленів. Тому загортайте у вощену обгортку, що дихає, наведіть лад у холодильнику 😉💪. Будьмо всі здорові і на відстані один від одного (поки) 🙌

Тег: Вощанка