preloader

Про нас

Uf.Bee — це українська компанія-виробник багаторазової вощеної обгортки, що була заснована у листопаді 2018 року. Наша місія зробити так, щоб доба колонізації Марсу була без пластику тут, на Землі... і без русаків, тому для цього ми донатим на ЗСУ з того, що заробляємо з вощанок.

Про нас
Контактна інформація
+38 (098) 076 86 71
info@uf.in.ua
Заборона одноразового пластику у ЄС
Zero Waste 04 03, 2019

28 березня 2019 року Європарламент ухвалив історичне рішення про заборону пластикових одноразових виробів, включаючи одноразові пакети, як частину широкого пакету заходів для боротьби з пластиковим забрудненням.

Ця ініціатива є частиною більш широкого плану щодо кругової економіки та зменшення використання пластику. Серед виробів, які підпадають під заборону, були такі речі, як пластикові столові прибори, трубочки, стаканчики для кави та інші пластикові контейнери, які широко використовуються у ресторанах і кафе.

Ця заборона є частиною стратегії ЄС щодо пластикових відходів, спрямованої на те, щоб до 2030 року забезпечити, щоб всі пластикові вироби, що використовуються на європейському ринку, були придатні для повторного використання або переробки. Це спрямовано на зменшення пластикового забруднення навколишнього середовища, особливо морів та океанів.

Ми в Uf.Bee були в авангарді цього тренду в Україні, тому пропагуєм БАГАТОразові вощанки 😀
Скільки вам прослужить вощанки Uf.Bee? - Близько 1 року. Уявіть, скільки поліетилену могло би використатись... А краще не уявляйте, просто змінюйте свої звички вже сьогодні і будьте так само попереду трендів. Замовлення краси у вигляді трьох вощанок на сайті, ціна питання за набір - 370 грн, відправляємо з космічною швидкістю 😉

Тег: Вощанка