preloader

Про нас

Uf.Bee — це українська компанія-виробник багаторазової вощеної обгортки, що була заснована у листопаді 2018 року. Наша місія зробити так, щоб доба колонізації Марсу була без пластику тут, на Землі... і без русаків, тому для цього ми донатим на ЗСУ з того, що заробляємо з вощанок.

Про нас
Контактна інформація
+38 (098) 076 86 71
info@uf.in.ua
Що таке вощанка і для чого вона?
Zero Waste 01 21, 2024

Що таке вощанка і для чого вона?

Вощанка — це як одяг з хебешки, який для вас на літо шукала мама, тільки для нашої найсмачнішої їжі: багаторазова обгортка з бавовни в основі, яка дає продуктам дихати, та ще й береже їхню свіжість довше завдяки антибактеріальним властивостям бджолиного воску, соснової смоли та олії жожоба в складі.

Вощанка працює схоже до харчової плівки: вона набуває будь-якої форми, коли тепло рук розм’якшує віск. Віск застигає по охолодженню, і обгортка тримає надану їй форму навколо продукта чи посуду 🧀

Вощанки зберігають продукти свіжими довше завдяки антибактеріальним властивостям воску та соснової смоли, а бавовняна основа гарантує те, що продукти дихають, а не впрівають, як у пластику.

Вощанки — багаторазові: після використання помийте її під холодною водою з мийним засобом просто як тарілку, висушіть на сушці для посуду і можна використовувати знову протягом бл. 1 року.

Що робить вощанку класною?

Натуральний склад: обгортка Uf.Bee робиться на основі бавовняного полотна, що просочується восковим розчином. До складу розчину Uf.Bee входять лише бджолиний віск, соснова смола та олія жожоба.

Антибактеріальні властивості: антибактеріальні властивості воску та соснової смоли пригнічують ріст шкідливої бактеріальної мікрофлори навколо продукту.

Завдяки тому, що бавовна в основі обгортки дихає — повітря може вільно циркулювати навколо продукту, дозволяючи зайвій волозі випаровуватись, тому продукт не впріває і на зацвітає.

Багаторазовість: обгортка миється і може використовуватись знову. Цикл використання залежно від інтенсивності вжитку — від 9 до 12 місяців і більше. Про догляд більше тут.

Дружність до довкілля: природні матеріали компостуються, тому обгортка повністю розкладається в природі.

Безпечність до здоров’явчені з Університету Преторії виявили більше 170 токсичних речовин, що мігрують з харчової плівки у їжу. На відміну від харчової плівки, вощена обгортка — це цілком безпечно (обережними тільки бути, якщо ви маєте чутливість чи алергію до компонентів у складі).

Щоб скористатись усіма переліченими перевагами, досить придбати ваш стартовий набір Uf.Bee у нашому магазині: вощені серветки — це те, за що ваш гаманець, здоров’я та довкілля вам подякують 🙂

Тег: Вощанка