preloader

Про нас

Uf.Bee — це українська компанія-виробник багаторазової вощеної обгортки, що була заснована у листопаді 2018 року. Наша місія зробити так, щоб доба колонізації Марсу була без пластику тут, на Землі... і без русаків, тому для цього ми донатим на ЗСУ з того, що заробляємо з вощанок.

Про нас
Контактна інформація
+38 (098) 076 86 71
info@uf.in.ua
Як правильно обирати вощанки? 🐝
Zero Waste 10 06, 2020

Як правильно обирати вощанки? 🐝

Вощені обгортки — це чудова альтернатива харчовій плівці.

У такі обгортки зручно загорнути половинки овочів, фруктів, зелень, можна накрити тарілку з супом або залишками їжі і ще багато чого 🍎

При виборі вощанок ми радимо вам звернути увагу на склад: деякі обгортки містять тільки віск і варто розуміти, що це означає:

Вощанки, де розчин без олії жожоба та соснової смоли, працюватимуть, але через якийсь час з них потрошку почне осипатись віск. Це відбувається через те, що додаткові компоненти розріджують віск і роблять так, щоб розчин гарно проникав у волокна тканини, роблячи ідеальну обгортку.

🌼До складу просочення вощанок Uf.bee входять три натуральних компоненти: бджолиний віск, соснова смола і олія жожоба. Такий вибір інгредієнтів — не випадковість. Вони чудово доповнюють одне одного, підсилюючи антибактеріальні властивості вощанки. Ми довго працювали над ідеальною формулою просочення серветки. Саме її ми використовуємо при виробництві і саме вона дозволяє нашим вощанкам бути довговічними і функціональними.

Обирайте якісний і довговічний продукт ❤️

Тег: Вощанка