preloader

Про нас

Uf.Bee — це українська компанія-виробник багаторазової вощеної обгортки, що була заснована у листопаді 2018 року. Наша місія зробити так, щоб доба колонізації Марсу була без пластику тут, на Землі... і без русаків, тому для цього ми донатим на ЗСУ з того, що заробляємо з вощанок.

Про нас
Контактна інформація
+38 (098) 076 86 71
info@uf.in.ua
Якщо ви думаєте, що у нас закінчились ідеї для інформативних постів,  то ніт! 😅 У нас ще тем та й тем, якими ділитись з вами.  Благо, щодня дізнаємось щось нове 😊
Zero Waste 08 14, 2019

Якщо ви думаєте, що у нас закінчились ідеї для інформативних постів, то ніт! 😅 У нас ще тем та й тем, якими ділитись з вами. Благо, щодня дізнаємось щось нове 😊

Сьогодні про колір воску, який правильний: жовтий, коричневий чи, може, взагалі білий? 🤔

Інтригувати не будемо: практично усі кольори воску від світло-жовтого, навіть чистого білого зрідка, до коричневого — природні і правильні. Колір залежить від рослин, які трапились на шляху бджолам, від віку воску, способу його збору, фільтрації та навіть породи бджіл — тому віск буває на стільки різних відтінків.

І зізнання: нам дуже подобається ця різнобарвність воску! 💛 Тому ми не змішуємо віск від різних постачальників у розчині і тому серветки у вашому наборі можуть злегка відрізнятись відтінком.

Від світлішого білого до яскравішого жовтого кожна наша партія і кожна ваша серветочка @uf.bee — унікально космічна 🚀💚

Тег: Вощанка