preloader

Про нас

Uf.Bee — це українська компанія-виробник багаторазової вощеної обгортки, що була заснована у листопаді 2018 року. Наша місія зробити так, щоб доба колонізації Марсу була без пластику тут, на Землі... і без русаків, тому для цього ми донатим на ЗСУ з того, що заробляємо з вощанок.

Про нас
Контактна інформація
+38 (098) 076 86 71
info@uf.in.ua
5 принципів ефективно купувати продукти
Zero Waste 11 19, 2023

5 принципів, які зроблять продуктовий шопінг здоровішим і екологічнішим:


1. Обираємо місцеве і сезонне: це і найсмачніше, і найекологічніше; наприклад, тутешню петрушку ще можна вихопити, а з нею йде купа вітамінів А, С і К.

2. Не цураємось того, що називають ugly produce - це неідеальні на вигляд продукти. По-перше, супермакети такі викидають: а нащо нам ще харчові відходи? По-друге, такі продукти менш оброблені, тому плюсик до їхньої користі.

3. Не нехтуємо знайомим. От капуста звичайна, а в ній знайшли тартронову кислоту і вітамін U — дуже рідкісні і дуже корисні.

4. Обираємо максимально різнобарвне. Так, зокрема червоні овочі сигналізують нам про високий вміст антиксидантів, а кому вони завадять?

5. Це порада, що зробити до шопінгу — подбайте, щоб у вас було як правильно зберігати все куплене максимально довго. Наш біль — це коли те, за що ми заплатили, доводиться просто викидати, бо зіпсувалось. Вощанки зроблені з натуральної бавовни, просоченої розчином бджолиного воску. Це дає нашій обгорці антибактеріальні властивості для пригнічення розвитку бактерій, що продукти псують. Тому не зволікайте, замовляйте наші вощанки і хай усе у вас бережеться максимально довго 🤗

Тег: Вощанка