preloader

Про нас

Uf.Bee — це українська компанія-виробник багаторазової вощеної обгортки, що була заснована у листопаді 2018 року. Наша місія зробити так, щоб доба колонізації Марсу була без пластику тут, на Землі... і без русаків, тому для цього ми донатим на ЗСУ з того, що заробляємо з вощанок.

Про нас
Контактна інформація
+38 (098) 076 86 71
info@uf.in.ua
Знайомитесь з Ut.Bee? Є одна чудесна властивість, про яку вам треба знати вощанка не дає поширюватись запаху!
Zero Waste 04 24, 2024

Знайомитесь з Ut.Bee? Є одна чудесна властивість, про яку вам треба знати: вощанка не дає поширюватись запаху!

На чому ми тільки це не тестували: наприклад, Дор Блю - знаєте, не всі люблять сир з пліснявою і його запах. Якщо під одним дахом є його любитель і ненависник, без вощанки ніяк :)

Рибні консерви і “морська капуста”: йой, тут навіть є історія - ми якось накрили “Морську капусту” і запаху на скільки не було, що через 2 місяці ми під стінкою холодильника знайшли тарілку, де вже зацвіло нове життя, а запаху так і не було 😅

Цибуля та часник — що ми тільки не накривали і не загортали з ними: і песто з часникових стрілок, дуже часниковий жульєн, саму цибулю і багато-багато іншого. І все працює, без зайвих запахів в холодильнику!

І важливо, сама вощанка запаху не вбирає, її достатньо помити, висушити — і загортайте все запашне чи не дуже далі.

Цікаво, що якось для всього такого запашного круто підходять саме маленькі вощанки, у нас є наборчик з 3 штук, щоб і цибулю, і консерву і шо там ще запашне чи не дуже накрити і коштує він всього 193 грн. Замовляйте на сайті чи просто в діректі, і переконайтесь самі!

Тег: Вощанка