preloader
  • Ваш кошик порожній

Subtotal:
₴0.00

About Us

Uf.Bee is the first company in Ukraine manufacturing reusable beeswax food wraps, environmentally friendly alternative to cling film and the best storing solution for keeping your food fresh for longer. Since late 2018, our mission has been to make the age of Mars colonization plastic free here, on Earth, and as of 2022 — make Ukraine free of russians!

About Us
Ну що, поговоримо з вами про фольгу? Про шкоду поліетиленової плівки для довкілля нагадувати зайве, а от про позірну екологічність фольги пишуть мало.
Zero Waste 12 16, 2019

Ну що, поговоримо з вами про фольгу? Про шкоду поліетиленової плівки для довкілля нагадувати зайве, а от про позірну екологічність фольги пишуть мало.

Отож, проблеми з фольгою:

1. Підвищення алюмінію у їжі: лікарі та експерти вже не заперечують однозначності факту, що алюміній з фольги мігрує в їжу. Так, категорично заборонено зберігати кислі овочі, фрукти, зелень у фользі, бо кислота вступає миттєво у реакцію з металом.

2. Виробництво фольги дуже мартотратне у використанні ресурсів: при виготовленні 1 тонни фольги виробництво спалює близько 170 мільйонів джоулів енергії і здійснює викид 12 тонн парникових газів! Це страшенно багато, навіть, виробництво тієї ж харчової плівки використовує тільки 17% від цієї енергії на 1 тонну продукту і створює лише 12% від тієї кількості парникових газів. Загалом це ніколи не свідчить про щось хороше, коли плівка видається суперопцією.

3. Тепер про розкладання: коли фольга потрапляє на полігон, розкладеться вона тільки через 400 років. Але найголовніше не це, а те, що згідно з даними Коаліції сталого пакування (Sustainable Packaging Coalition), якщо фольга потрапляє у водойми, вона має дуже високі рівні токсичності та евтрофікації (це зараження водойми, що знищує її продуктивність). Продовження у каруселі ➡️