preloader
  • Ваш кошик порожній

Subtotal:
₴0.00

About Us

Uf.Bee is the first company in Ukraine manufacturing reusable beeswax food wraps, environmentally friendly alternative to cling film and the best storing solution for keeping your food fresh for longer. Since late 2018, our mission has been to make the age of Mars colonization plastic free here, on Earth, and as of 2022 — make Ukraine free of russians!

About Us
2020-й вийшов таким, ніби дуже-дуже (от прямо дуууже) багато людей загадало “зменшити свій вуглецевий слід” 😂
Zero Waste 12 28, 2020

2020-й вийшов таким, ніби дуже-дуже (от прямо дуууже) багато людей загадало “зменшити свій вуглецевий слід” 😂

Втім, навіть так мрії та цілі на прийдешній 2021-й ніхто не скасовував, тому ми зібрали новорічні загадування зі знаком еко. Додайте хоч один, але реалістичний і актуальний для вас пункт у свій список бажань на 2021 і відчуйте себе чарівником, що трошки змінює світ ✨

1. 🛍 Тільки найкращі речі для мене: не купуватиму непотребу, бо дешево, зате купуватиму тільки найкраще та найякісніше, бо саме такого я заслуговую.

2. 👝Більше простору мені: порозгрібаю завали у шафах, на кухні, попродаю і роздаю непотрібне мені, щоб мати більше вільного місця для того, що важливо.

3. 💰Стану благодійником: оформлю підписку на товари соціального підприємства, локальне медіа, регулярний внесок громадській організації і знатиму, що мої внески у 202-ому важать.

4.♻️ Навчусь сортувати: дізнаюсь що, як і куди нести, облаштую простір для сортування вдома, подивлюсь відео / почитаю пабліки по сортуванню і запропоную друзям бути компаньйонами у цій справі.

5. 🍎Стану одним з тих людей з майбутнього — купуватиму у свої торбинки: знайду собі класний набір сіточок і приєднаюсь до тих, хто випереджає час, живучи так, як будуть жити всі, коли заборона на одноразовий пластик настане.

6. 📲Відпишусь від усього шлаку в соцмережах: мій інформаційний простір — моя зона безпеки і розвитку, буду тільки з тими, хто мені до душі.

7. 🍴У мене буде капсульна кухня: продумаю, чим я користуюсь, а решту віддам, кому потрібно. Собі ж — тільки необхідне.

8.🛁 Зроблю ванну zero waste: коли закінчуватимуться мої нинішні засоби, поступово переходитиму на екоальтернативи — бамбукову зубну щітку, твердий шампунь і так по списку.

У сторіс будуть ці ж цілі, щоб заскрінить і мати як нагадування на весь рік.
Діліться, що вам відгукнулось? І чим можна доповнити список?)