preloader
  • Ваш кошик порожній

Subtotal:
₴0.00

About Us

Uf.Bee is the first company in Ukraine manufacturing reusable beeswax food wraps, environmentally friendly alternative to cling film and the best storing solution for keeping your food fresh for longer. Since late 2018, our mission has been to make the age of Mars colonization plastic free here, on Earth, and as of 2022 — make Ukraine free of russians!

About Us
Чи обов'язково активізувати вощанки?
Про вощанки 01 29, 2023

Активізувати чи ні? — для поціновувачів вощанок майже шекспірівське питання ☺️

Якщо раніше ми наполягали, що перший ваш user experience з вощанкою має початись з її активізації, зараз ми не такі однозначні.

Коли температура зовні висока, як-от влітку, вощанка м’яка та еластична без додаткової активації. Її зайве ще раз м’яти, вона й без цього чудово набуває потрібної форми та легко фіксується навколо посуду.

Інша справа зараз: коли вощанки до вас мандрують поштою, у домівках далеко не спека, і хоч наше внутрішнє світло і тепло не погасити, треба якось знайти спосіб вдихнути їх у нового жителя вашої кухні.

Візьміть вощанку і гарненько її можмакайте — крім того, що це тааакий класний антистрес, тепло рук зробить вощанку еластичною та клейкою.

Наш висновок: взимку активація — це must, влітку — більше антистрес і за бажанням.

А який ваш вердикт та досвід? Активували кожну свою вощанку чи одразу без активації почали користуватись?