preloader
  • Ваш кошик порожній

Subtotal:
₴0.00

About Us

Uf.Bee is the first company in Ukraine manufacturing reusable beeswax food wraps, environmentally friendly alternative to cling film and the best storing solution for keeping your food fresh for longer. Since late 2018, our mission has been to make the age of Mars colonization plastic free here, on Earth, and as of 2022 — make Ukraine free of russians!

About Us
Чорніє авокадо: чому?
Zero Waste 01 21, 2024

Чорніє авокадо: чому?

Ви ж помічали, що залиш розрізане авокадо на 15-20 хв. і все – почорніло? Чому ж так, чому авокадо чорніє?

чорніє авокадо

Причини почорніння

Секрет в тому, що авокадо має екзими, які окиснюються і змінюють колір м’якоті. Чорніє відповідно розрізаний плід, темніє гуакамоле — і все через контакт з киснем.

Як зберігать половинку авокадо, щоб вона не почорніла?

Загортать авокадо у вощанку Uf.Bee і зберігать у холодильнику розрізане авокадо тільки у вощанці.

Вощанка надійно фіксується завдяки клейкості воску і смоли навколо авокадо і захищає його від прямого контакту з киснем.

Віск та соснова смола у складі вощанок Uf.Bee мають антибактеріальну дію і пригнічують розвиток бактерій Salmonella entertitidis та Staphylococcus aureaus. Відтак, авокадо абсолютно спокійно пролежить у холодильнику аж до 7 днів і буде зеленим.

Доказ на фото: ця половинка авокадо пролежала у холодильнику, загорнута у вощанку Uf.Bee 7 днів. Фото навмисно залишене без фільтрів.

Для авокадо найкраще підходить обгортка Uf.Bee розміру M. Її розмір 25х25 см, вона самоклейка, цілком з натуральних компонентів і гарантує, що з нею ви забудете, що авокадо чорніє.