preloader
  • Ваш кошик порожній

Subtotal:
₴0.00

About Us

Uf.Bee is the first company in Ukraine manufacturing reusable beeswax food wraps, environmentally friendly alternative to cling film and the best storing solution for keeping your food fresh for longer. Since late 2018, our mission has been to make the age of Mars colonization plastic free here, on Earth, and as of 2022 — make Ukraine free of russians!

About Us
Бразильські сирні булочки (ті самі Пау-ді-Кейжу)
Zero Waste 09 25, 2023

Бразильські сирні булочки (ті самі Пау-ді-Кейжу):

Маленькі, хрусткі ззовні і ніжні всередині. Традиційно їх роблять із тапіоки, але знайти це борошно в Україні - ще той квест. Тому ми зробили трішечки адаптований рецепт

Інгредієнти:
- 200г кукурудзяного крохмалю
- 150г молока
- 3 ст.л. олії
- 1 яйце
- 1 ч.л. солі
- 180г моцарелли

1. Доводимо до кипіння молоко, сіль та олію. Вливаємо в крохмаль і збиваємо до утворення однорідного тіста (найчистіший варіант - скористуватися блендером).
2. Вбиваємо яйце і знову гарненько перебиваємо.
3. Дрібно натираємо сир і додаємо в тісто. Перемішуємо, накриваємо вощанкою і ставимо в холодильник на півгодинки.
4. З охолодженого тіста робимо кульки і випікаємо 18хв при 205°

Кульки варто їсти гарячими. Тому якщо відчуваєте, що не подужаєте всю порцію одразу — заморозьте частину сирих кульок на потім (можете це зробити загорнувши кульки у вощанку, морозити у вощанці також можна).

Хай смакує! І не забудьте розповісти нам, як все вийшло :)

#сирнібулочки #булочки #рецептбулочок #булочкивдома #рецептивипічки #вощанка #вощанки #вощанкаукраїна #рецептиукраїнською #рецептивипічки