preloader
  • Ваш кошик порожній

Subtotal:
₴0.00

About Us

Uf.Bee is the first company in Ukraine manufacturing reusable beeswax food wraps, environmentally friendly alternative to cling film and the best storing solution for keeping your food fresh for longer. Since late 2018, our mission has been to make the age of Mars colonization plastic free here, on Earth, and as of 2022 — make Ukraine free of russians!

About Us
Догляд за вощанками
Zero Waste 01 21, 2024У цьому відео ми показуємо, як просто мити вощанку ❤️

Досить часто ми отримуємо запитання про догляд за вощанками. Нижче наша детальна інсайдерська шпаргалка.

Як мити вощанку?

Помити обгортку нічим не важче миття звичайнісінької тарілки. Після нежирних продуктів, наприклад овочів та фруктів, просто сполосніть вощену серветку під холодною (до 40 градусів) водою. Якщо вощанка забруднилась серйозніше, просто пройдіться декілька разів по ній губкою із засобом для посуду. І все – вона чиста.

Щодо використання мийних засобів: цілком дозволено. Єдина засторога: уникайте спиртовмісних засобів.  Ми також наполегливо радимо звертати увагу на дружність мийного засобу до довкілля. 

Після миття варто просушити вощанку. Тут слід пам’ятати, що робити це треба подалі від джерел тепла. Сушить вощанку варто просто на сушці для посуду, а не на батареях чи ще якимсь хитромудрим способом. Вода з вощанки просто стікає, і доволі швидко вощанка вже готова до використання знову.

Ще один важливий момент це зберігання воскових серветок, коли вони не використовуються. Тут також слід пам’ятати, що вощанки треба тримати подалі від джерел тепла. Звичайна шухляда чудово підійде для цих цілей. Головне, щоб вона не була біля духовки 🙂

От і весь догляд за вощанками та секрети їхнього зберігання. 

Читайте більше на нашій сторінці в Instagram