preloader
  • Ваш кошик порожній

Subtotal:
₴0.00

About Us

Uf.Bee is the first company in Ukraine manufacturing reusable beeswax food wraps, environmentally friendly alternative to cling film and the best storing solution for keeping your food fresh for longer. Since late 2018, our mission has been to make the age of Mars colonization plastic free here, on Earth, and as of 2022 — make Ukraine free of russians!

About Us
Чи нормально це на вощанках залишились плямки від продуктів?
Zero Waste 09 07, 2021

Чи нормально це на вощанках залишились плямки від продуктів?

Цілком! Якщо ви злякались, що ви зламали вощанку — вдих-видих, все чудово ☺️

Плямки з'являються на всіх природних матеріалах — бавовні, дереві, глині тощо.
На вощанках вони особливо помітні, бо ми спеціально використовуємо невідбілену бавовну для вощанок, відтак вони впадають в око.

Чи впливають ці плями на функціонал вощанок? Аж ніяк! Вважайте це новим дизайном — вашим і тільки вашим особистим, створеним найнатуральнішими з можливих барвників.

Що робити не можна з вощанкою, на якій з'явились плямки? Точно не варто терти і намагатись вимити-таки ту плямку. Просто лишіть її, бо ви скоріше вимиєте воскове покриття, ніж саму плямку.

Спочатку нас аж засмучувало те, що на вощанці з'явились плямки, а потім прийшло усвідомлення — можна покласти їх у шухляду, дивиться на них і вони будуть красиві інстаграмні, а можна щодня використовувати, помічати плямки, стоншення, поторочення і знати, що це тому, що наш намір берегти їжу не тільки інстаграмний 💪