preloader
  • Ваш кошик порожній

Subtotal:
₴0.00

About Us

Uf.Bee is the first company in Ukraine manufacturing reusable beeswax food wraps, environmentally friendly alternative to cling film and the best storing solution for keeping your food fresh for longer. Since late 2018, our mission has been to make the age of Mars colonization plastic free here, on Earth, and as of 2022 — make Ukraine free of russians!

About Us
🐝Чи пропускає бджолиний віск повітря ? Хай це звучить як питання для гри у “Що? Де? Коли?”, але подумайте бджолиний віск не пропускає воду (це факт), а повітря?
Zero Waste 01 17, 2022

🐝Чи пропускає бджолиний віск повітря ? Хай це звучить як питання для гри у “Що? Де? Коли?”, але подумайте: бджолиний віск не пропускає воду (це факт), а повітря?

— Пропускає! Віск — це будівельний матеріал, який використовується бджолами для будівництва стільників, в яких зокрема і ростуть наступні бджілко-покоління. Кришка з воску, якою запломбовується комірка, має захищати, але і дозволяти повітрю циркулювати.

Точно так і вощанка: захищає і дозволяє повітрю циркулювати. Це дещо проігнорований факт, але все ж: їжа дихає і зберігати її у пластику все одно, що уявити собі целофанові соти — може, і красиво, але явно не працює 🤷🏻‍♀️

Ваші думки?