preloader
  • Ваш кошик порожній

Subtotal:
₴0.00

About Us

Uf.Bee is the first company in Ukraine manufacturing reusable beeswax food wraps, environmentally friendly alternative to cling film and the best storing solution for keeping your food fresh for longer. Since late 2018, our mission has been to make the age of Mars colonization plastic free here, on Earth, and as of 2022 — make Ukraine free of russians!

About Us
Читали Чарльза Дахіґґа "Сила звички"? Рекомендуємо! Автор дуже класно пояснив, як працюють наші звички, і цю модель можна накласти на сучасну манію кульочків.
Zero Waste 05 25, 2019

Читали Чарльза Дахіґґа "Сила звички"? Рекомендуємо! Автор дуже класно пояснив, як працюють наші звички, і цю модель можна накласти на сучасну манію кульочків.
.
Схема дії будь-якої звички така: є тригер, є дія у відповідь на тригер, є винагорода за цю дію.
.
Приходите ви в супермаркет, бачите поруч з овочевим відділом стійку з рулоном кульочків. Ця стійка - це тригер, що спонукає до дії. А дія така, що треба взять цей кульочок, щоб запакувати туди дві апельсини, які ви вирішили купить. Яка винагорода? Психологічне відчуття того, що ви ж хозяїн чи хозяйка 80 рівня, це ж тепер всі ваші овочі і фрукти окремо попаковані, і жоден мікроб з огірка не перескочить на апельсину і навпаки 🙌
.
Як можна змінить ситуацію? Змінить можна або сам тригер, або свідомо змінить дію-відповідь на тригер. Тригер змінити в силах власників бізнесів, а от дію - це у силах споживачів.
.
Яка ваша винагорода, що не візьмете кульочка? Психологічне відчуття долучення до великої справи: вітаємо, ви сьогодні продовжили життя кита, чайки чи черепашки, які обійдуться на сніданок без вашого кулька!🙌
.
Так, це зовсім #непродающий текст, але й ми не просто продаєм :) Гарної суботи, друзі, змінюйте свої звички :)