preloader
  • Ваш кошик порожній

Subtotal:
₴0.00

About Us

Uf.Bee is the first company in Ukraine manufacturing reusable beeswax food wraps, environmentally friendly alternative to cling film and the best storing solution for keeping your food fresh for longer. Since late 2018, our mission has been to make the age of Mars colonization plastic free here, on Earth, and as of 2022 — make Ukraine free of russians!

About Us
Читали The Daily Mail опублікували черговий список продуктів, які не можна зберігать у холодильнику? Не те, щоб вони Америку цим списком відкрили, більшість з цього списку відомо, але було декілька несподіванок. Отож, ❌ не зберігать у холодильнику
Zero Waste 06 21, 2019

Читали The Daily Mail опублікували черговий список продуктів, які не можна зберігать у холодильнику? Не те, щоб вони Америку цим списком відкрили, більшість з цього списку відомо, але було декілька несподіванок. Отож, ❌ не зберігать у холодильнику:
🍅Помідори — холод гальмує дозрівання
🥔Картопля — холод перетворює крохмаль у цукор швидше і вона тоді розварюється і дивно смакує
🍞Хліб стає жорстким у холоді
🍌Банани — холод гальмує дозрівання
🍉Кавуни — більше антиоксидантів при кімнатній температурі, у холоді вони втрачаються (оце несподіванка, бо холодний кавун — це 😍)
🌱Базилік — у холоді швидше в’яне і вбирає сторонні запахи (рекомендують ставити його у баночку з водою, щоб він як букет стояв на столі)
☕Кава в зернах чи мелена у холодильнику вбирає сторонні запахи
🥘 Страви у металевих посудинах — метал окислюється і потрапляє у їжу.
.
А от листові салати дуже навіть рекомендовано зберігать у холодильнику, от так в @uf.bee — найкраще. Замовлення космічних серветок на сайті, ну ви па'ятаєте 🚀🚀🚀