preloader
  • Ваш кошик порожній

Subtotal:
₴0.00

About Us

Uf.Bee is the first company in Ukraine manufacturing reusable beeswax food wraps, environmentally friendly alternative to cling film and the best storing solution for keeping your food fresh for longer. Since late 2018, our mission has been to make the age of Mars colonization plastic free here, on Earth, and as of 2022 — make Ukraine free of russians!

About Us
Чому космос?  Привіт всім,  хто з нами недавно, і хто з нами з самісінького початку.  Космічні дизайни тканини і вся концепція @uf.bee нашого власного творення, і пояснюється це все так
Zero Waste 01 21, 2020

Чому космос? Привіт всім, хто з нами недавно, і хто з нами з самісінького початку. Космічні дизайни тканини і вся концепція @uf.bee нашого власного творення, і пояснюється це все так:

ми щиро хочемо, щоб доба колонізації Марсу була plastic-free (без пластику) тут, на планеті Земля.

Якщо перша частина цього речення для нашої цивілізації майже можлива і приносить захоплення щодо майбутнього, то друга тим паче має наснажувать!

Оптимізм і захоплення новими відкриттями ми повертаємо побуту власною продукцією. Бо великі справи це не тільки нанотехнології, ракети і колайдери, це набагато більше і це про кожного з нас 🚀