preloader
  • Ваш кошик порожній

Subtotal:
₴0.00

About Us

Uf.Bee is the first company in Ukraine manufacturing reusable beeswax food wraps, environmentally friendly alternative to cling film and the best storing solution for keeping your food fresh for longer. Since late 2018, our mission has been to make the age of Mars colonization plastic free here, on Earth, and as of 2022 — make Ukraine free of russians!

About Us
Чому ми в @uf.bee так тішимось, коли ми можемо поширити ваш досвід використання наших серветок? Бо виявилось, що ми справжнісінькі кліматичні оптимісти😊
Zero Waste 08 08, 2019

Чому ми в @uf.bee так тішимось, коли ми можемо поширити ваш досвід використання наших серветок? Бо виявилось, що ми справжнісінькі кліматичні оптимісти😊

Кліматичний оптимізм — це є цілий рух, співзасновницею якого є Cолітар Таунсенд (Solitaire Townsend, натрапили на її виступи і не змогли відірватись, щиро рекомендуємо: там про сталість, бізнес та глобальні зміни). Так от, про що рух кліматичних оптимістів: про те, що страшні факти, картинки та відео про те, яка жахлива ситуація у нас на планеті спричинились до того, що частина людей переконалось у незворотності цих негативних змін і стали кліматичними песимістами, фаталістами та тими, хто заперечує взагалі існування кліматичних змін. Загроза полягає в тому, що жодна з цих категорій людей ніколи нічого не зробить для покращення ситуації, бо вони наскільки переконані у тому, що все пропало, що для них безсенсовно робить будь-що.

Що їм простиставляють кліматичні оптимісти? Ствердження, що в нашій волі змінити ситуацію, і ми не тільки можемо, а й змінимо її. У цього руху є прекрасний сайт з маніфестом кліматичного оптиміста 😍. Одна з найдієвіших практик кліматичних оптимістів це комунікування способів, продуктів та досягнень людей, що покращують ситуацію. Тобто, акцент на позитивному досвіді і його впливові.

Ми в @uf.bee тому обожнюємо кожного, хто робить вибір на користь нашого продукту: ваш досвід ми можемо поширити і дієвіше будь-яких страхітливих картинок переконати людей у тому, що ми можемо надбагато!

Приєднуйтесь до нас, користуйтесь @uf.bee і будьмо оптимістами разом 🙌 (більше про кліматичних оптимістів у сторіс 😉)