preloader
  • Ваш кошик порожній

Subtotal:
₴0.00

About Us

Uf.Bee is the first company in Ukraine manufacturing reusable beeswax food wraps, environmentally friendly alternative to cling film and the best storing solution for keeping your food fresh for longer. Since late 2018, our mission has been to make the age of Mars colonization plastic free here, on Earth, and as of 2022 — make Ukraine free of russians!

About Us
Digital Detox — що це?
Zero Waste 09 19, 2020

Digital Detox — що це?

Минулого тижня ми повідомили вам, що йдемо на digital detox, але мало розповіли про те, що ж це таке. Тому сьогодні ми розкажемо вам, у чому суть і чому необхідно хоч іноді собі такий детокс створювати👇🏻

Digital Detox — це усвідомлена та добровільна відмова людини на певний час від використання інтернету, гаджетів і інших цифрових пристроїв з метою відпочити від віртуального світу і інформаційного потоку, зняти стрес і напруження, переключити увагу на інші заняття.

Гаджети повністю заволоділи нашою увагою і не супроводжують нас хіба що тільки уві сні. Щоб «не оглухнути» від інформаційного шуму і завжди бути повним енергії і сил, необхідно регулярно влаштовувати digital detox — на якийсь час відмовлятися від мобільних пристроїв, соціальних мереж і серфінгу в інтернеті. Це допомагає концентруватися на важливому, а не терміновому, дивитися на світ свіжим поглядом і здійснювати відкриття в собі і зовні.

Навіщо це потрібно?
🔻 Відпочинок. Коли ти зовсім нічого не робиш — дійсно справжній відпочинок. Саме з нього приходять ідеї і бажання створювати.
🔻 Усвідомленість. Цифровий світ затягує, прищеплює чужі цінності та змушує бігти, щоб все встигнути.
🔻 Повернення до себе. За величезною масою інформації часом важко розгледіти і почути свої думки, свою думку і свої потреби.

Відповідь в один клік і оперативний зв'язок з усім світом — зручність, до якої ми звикли і від якої вже не можемо відмовитися.

Користуйтеся гаджетами з розумом, живіть в гармонії з цифровими реаліями часу і не забувайте про можливості навколішнього світу.

І пам'ятайте: щоб врятувати світ, потрібно вміти спершу подбати про себе ❤️