preloader
  • Ваш кошик порожній

Subtotal:
₴0.00

About Us

Uf.Bee is the first company in Ukraine manufacturing reusable beeswax food wraps, environmentally friendly alternative to cling film and the best storing solution for keeping your food fresh for longer. Since late 2018, our mission has been to make the age of Mars colonization plastic free here, on Earth, and as of 2022 — make Ukraine free of russians!

About Us
Екологічне пакування
Zero Waste 01 21, 2024

Екологічні товари не годиться відправляти у стрейч-плівці, з пінопластом чи в обмотці шарів скотчу. Екологічне пакування – це простий спосіб дбати про природу, роблячи дуже прості кроки. Щоб не червоніть перед своїми екологічно свідомими адресатами, ми підготували практичний та легкий до виконання чекліст екопакування. Ми ним, до речі, послуговуємось і самі. Ось дуже прості кроки, які допоможуть вам у вашому починанні:

  • Використовуйте лише картонні коробки для відправлень, а для невеликих предметів – конверти з крафт-паперу. Перевізники вантажів дуже часто пропонують пластикові пакети з їхньою бренд-айдентикою. Їм так простіше, адже там вже є клейка стрічка, щоб заклеїти упакування та приліпити експрес-накладну. Втім, не поспішайте користуватись цією опцією, краще сплануйте свої дії заздалегідь. Роздрукувати вдома накладну та приклеїти її паперовим скотчем – економить вам кошти і береже природу, про це далі 🙂
  • Застосовуйте принцип reuse повною мірою. Якщо є можливість, завжди перевикористовуйте коробки для відправок. З-під взуття, попередніх замовлень чи від подарунків – всі ці коробки ідеально підходять, щоб ще раз помандрувати до вашого адресата.
  • Самостійно друкуйте експрес-накладні для відправок. Більшість перевізників вантажів мають електронні кабінети користувача на сайті. Зайшовши туди, ви суттєво зекономите час, а також отримаєте бонуси за самостійне заповнення накладної. Але найголовніше, що потім можна надрукувать накладну на використаному з одного боку папері, той же reuse знову в дії.
  • Щоб заповнить простір у коробці, у жодному разі не напихайте туди пінопласту. Навіть перевізники вантажів переходять на перероблений папір. Тому користуйтесь останнім або ж повправляйтесь у мистецтві складати все так, щоб і потреби у заповнювачі не було. Це називається гуру пакування.
  • І на останок наша порада: користуйтесь паперовим скотчем. Так, це інвестиція, яка часто розглядається як надлишкова. Втім, якщо ви продавець, з таким скотчем ви неймовірно підвищуєте свій рейтинг в очах екосвідомого споживача.

Це золоті правила,  яких постійно дотримується Uf.Bee. Як практики, запевняємо, що екологічне пакування – це зовсім не складно. Сміливо переходьте на сторону Добра 🙂