preloader
  • Ваш кошик порожній

Subtotal:
₴0.00

About Us

Uf.Bee is the first company in Ukraine manufacturing reusable beeswax food wraps, environmentally friendly alternative to cling film and the best storing solution for keeping your food fresh for longer. Since late 2018, our mission has been to make the age of Mars colonization plastic free here, on Earth, and as of 2022 — make Ukraine free of russians!

About Us
Гортай серію це зворотна 24-годинна історія авокадко. Одна половинка з'їлась зразу,  інша була загорнута в @uf.bee. Як вона виглядає через добу — на другом фото.
Zero Waste 06 06, 2019

Гортай серію: це зворотна 24-годинна історія авокадко. Одна половинка з'їлась зразу, інша була загорнута в @uf.bee. Як вона виглядає через добу — на другом фото.
.
А на другий день з цієї ж збереженої половинки вийшла чудова страва: до зварених спагетті додаємо авокадо, зелень, спеції та сіль за смаком. Виходить прекрасна веганська паста😉
.
До речі, літо — це саме ідеальна пора, що побути, хай навіть тимчасово, веганом. Так і лікарі радять, і довкіллю буде від того краще. А саме зараз — це ідеальна пора, щоб зайти на наш сайт і замовити собі набір @uf.bee. Вперед, ми готові прийняти вас у лави екоджедаїв 🚀🚀🚀