preloader
  • Ваш кошик порожній

Subtotal:
₴0.00

About Us

Uf.Bee is the first company in Ukraine manufacturing reusable beeswax food wraps, environmentally friendly alternative to cling film and the best storing solution for keeping your food fresh for longer. Since late 2018, our mission has been to make the age of Mars colonization plastic free here, on Earth, and as of 2022 — make Ukraine free of russians!

About Us
Історія Uf.bee, частина друга🪐
Zero Waste 09 21, 2020

Історія Uf.bee, частина друга🪐

Ітааак, що ж сталось, що ми реально задумались над тим, щоб імпортувати вощені обгортки з алібаби?

По-перше, ми зробили такі серветки, що зайшовши з ними до маршрутки, усі почали нервово йорзать на своїх місцях і шукать, хто їде з ялинкою: занадто багато соснової смоли, Карл🤦🏻‍♀️ Пропорції для розчину робочої немає.

По-друге, зірчата тканина, на якій ми тестували зразки, почала линять при нанесенні на неї розчину. Зірки розплились 😿 Необхідність робити тканину з власним принтом стала ясною, Карл.

По-третє, нам надіслали такі перші зразки друку на тканині, що Карл від стресу пішов спать😹. Дизайну тканини, а відтак і самої тканини, немає.

По-третє, ідея Карла обійтись малою кров’ю по інвестиціям в обладнання і переобладнать клеємазальну машину у машину для вощення тканини також провалилась. Обладнання немає. Карл геть сумний 😭

Усе це результувало у “Та ну його!..” і рішення написати китайським виробникам. Переписка припала саме на період китайського Нового року і ой як пишуть китайці: нам бажали, розказували традиції святкування провінції, розказали за св’яткування у власній сім’ї, запитали за наші традиції, дякували і просили замовить таки в них. Але поки ми це читали і намагались вловить суть, на бекграунді грало:

❌ неетично: ми всі чули про умови праці на виробництвах в Азії, підстав думати, що наші beeswax wraps виготовлялись би інакше не було.
❌ неекономічно: хоч здавалось би ми могли б купити дешевше, але гуртові продажі працюють таким чином, що для реальної економії купувати треба зразу величезними партіями. Додайте сюди вартість доставки і усі ввізні мита, і це кругленька сума.
❌ неекологічно: вуглецевий слід безжальна інформація. Навіть якщо продукт еко, але везуть його з тридесятого царства — це вже не те.
І врешті:
❌ це нецікаво! Виклики, як би вони не ускладнювали наше життя, завжди результують у кращих нас.

Обміркувавши усе, ми вирішили йти тернистим шляхом українського виробника. І через тиждень наш Карл повернеться з вирішенням усіх, або майже усіх, проблем 💪😁