preloader
  • Ваш кошик порожній

Subtotal:
₴0.00

About Us

Uf.Bee is the first company in Ukraine manufacturing reusable beeswax food wraps, environmentally friendly alternative to cling film and the best storing solution for keeping your food fresh for longer. Since late 2018, our mission has been to make the age of Mars colonization plastic free here, on Earth, and as of 2022 — make Ukraine free of russians!

About Us
🍀Є дуже цікавий зворот у англійській мові щодо продуктів,  які кладуть у холодильник ненакритими чи без обгортки про них кажуть, що вони naked, тобто "голі" 😄.Петрушка гола,  редиска гола і т. д.
Zero Waste 05 16, 2019

🍀Є дуже цікавий зворот у англійській мові щодо продуктів, які кладуть у холодильник ненакритими чи без обгортки: про них кажуть, що вони naked, тобто "голі" 😄.Петрушка гола, редиска гола і т. д.
.
🍀І головний мінус того, що вони в холодильнику голі, це те, що процес дегідратації проходить дуже швидко. Вода з них випаровується, і через день-два з місця збереження хрусткої зелені холодильник перетворюється у сумний натюрморт зів'ялої городньої флори.
.
🍀Що робить, щоб такого не було? Одягать петрушку, редис і решту ваших вітамінних пучків! Зокрема у воскові серветки @uf.bee. Алгоритм дії такий: згортаєте собі з серветки конверт, одягаєте в нього вашу зелень і в холодильник. І буде щастя вам (бо дістанете більше смаку і вітамінів), вашій петрушці (вона ж бо ще й модна у такому вбранні буде) і планеті (бо ви ж зменшите food waste).
.
🍀 Що робить для замовлення? Йти на наш сайт (у шапці), він ще неідеальний, але ми його тестуєм, і ваше замовлення в тім числі допоможе нам виправить наявні баги.
.
🍀Заздалегідь дякуємо і любимо вас 💚