preloader
  • Ваш кошик порожній

Subtotal:
₴0.00

About Us

Uf.Bee is the first company in Ukraine manufacturing reusable beeswax food wraps, environmentally friendly alternative to cling film and the best storing solution for keeping your food fresh for longer. Since late 2018, our mission has been to make the age of Mars colonization plastic free here, on Earth, and as of 2022 — make Ukraine free of russians!

About Us
Капсульним гардеробом ми вас не здивуємо, а капсульною кухнею? 😏 А концепт буде таким же популярним і дуже скоро. 
Zero Waste 02 10, 2021

Капсульним гардеробом ми вас не здивуємо, а капсульною кухнею? 😏 А концепт буде таким же популярним і дуже скоро. 

Чому це взагалі варто уваги? Бо якщо кухня вимагає надто багато уваги, то окрім поділу обов'язків є цьому ще й системне рішення і це реорганізація простору.

✨Глобальна мета — повернути радість на кухню, бо це має бути місце творчості і часу з найближчими, а не постійного миття і прибирання.

Три принципи, які в цьому допоможуть:

1️⃣80/20. Виявилось, що в середньому ми використовуємо лише 20% того кухонного начиння, яке маємо. Що робить решта 80%? Чекає моменту “а раптом пригодиться”, займає місце і припадає пилом. Тут треба віддати, не треба шкодувати.

2️⃣Принцип: "у магазин до себе ж". Це зміна підходу до запасів їжі на нашій кухні: замість походу у супермаркет спочатку можна зробить похід до свого холодильника та всіх шафок, щоб побачити, що можна приготувати з тим, що вже є.

3️⃣Інвестувати у якість. Тут принцип дуже простий — купувати менше, але краще у якості. Капсульна кухня – це про мінімум якісних речей, які використовуються на максимум.

І якщо ви вирішите, що у вашій капсулі місце найкращим вощанкам, знайти їх можна в Uf.Bee 🧡