preloader
  • Ваш кошик порожній

Subtotal:
₴0.00

About Us

Uf.Bee is the first company in Ukraine manufacturing reusable beeswax food wraps, environmentally friendly alternative to cling film and the best storing solution for keeping your food fresh for longer. Since late 2018, our mission has been to make the age of Mars colonization plastic free here, on Earth, and as of 2022 — make Ukraine free of russians!

About Us
Команда "Шикуйсь,  струнко!" для сирників в @uf.bee їх класно брать з собою в дорогу (тільки уважно вони мають охолонуть спершу!)
Zero Waste 05 31, 2019

Команда "Шикуйсь, струнко!" для сирників: в @uf.bee їх класно брать з собою в дорогу (тільки уважно: вони мають охолонуть спершу!)
.
А інформативна частина посту буде про строк вжитку серветок. Всі практично пишуть, що вони служитимуть вам рік, і так воно є, втім є декілька аспектів:
.
Найголовніше це те, що все залежить від частоти використання і правильного догляду.
.
Рік серветки можуть бути у вжитку, якщо ви використовуєте їх максимум 3-4 рази на тиждень. Це розрахунок компаній, які вже понад десятиліття на ринку.
Якщо користування частіше, відповідно миються серветки частіше, а відтак і зношуються швидше.
.
Далі догляд: серветки не мають контактувати з будь-якими джерелами тепла, окрім ваших рук. Тепла вода, батареї, духовки негативно впливають на якості серветок, їхня структура деформується, відтак і строки вжитку змінюються.
.
Якщо від неправильного догляду ми постійно застерігаємо, то часте використання ми тільки заохочуєм. І ні, справа не в тому, що вам швидше другу упаковку захочеться купувать, як в тому, що це ж означатиме, що ви максимум кульків і плівок замінили і суттєво скоротили попит на ці горе-продукти. А це ж ціле плюсище в карму і вам, і нам 🤗
.
Здається все, а і замовлення на сайті, посилання в шапці 🚀🚀🚀