preloader
  • Ваш кошик порожній

Subtotal:
₴0.00

About Us

Uf.Bee is the first company in Ukraine manufacturing reusable beeswax food wraps, environmentally friendly alternative to cling film and the best storing solution for keeping your food fresh for longer. Since late 2018, our mission has been to make the age of Mars colonization plastic free here, on Earth, and as of 2022 — make Ukraine free of russians!

About Us
#липеньбезпластику або #plasticfreejuly .
Zero Waste 07 02, 2019

#липеньбезпластику або #plasticfreejuly .
Впевнені, що багато з вас вже чули, а можливо й долучились до акції. Цей текст більше для тих, хто вагається, бо для вас якраз гарна новина🎊🎉: ні, #plasticfreejuly не означає, що вам доведеться ставати мучеником-відшельником і переходити на місячну антипластикову аскезу, тому сміливо приєднуйтесь, і ось чому:
.
Австралійська організація Plastic Free Foundation, що проводить @plasticfreejuly ще з 2011 року, започаткувала акцію, щоб кожен в міру своїх сил і можливостей став "part of the solution" (частинкою рішення проблеми). Згідно з офіційними даними на сайті ініціативи, таких частинок, що долучились вже 120 мільйонів (!!!) осіб по світу. Як так багато? Бо 1) долучитись можна на період часу, який ви обираєте (клацніть Take the Challenge і у вас буде опція долучитись на 1 день чи від нині і назавжди — вибір ваш). 2) Навіть якщо це один день без пластику, це не означає, що цей день без усього іншого: сайт Фундації перераховує десятки способів замінить пластик як у повсякденні, так і у функціонуванні бізнесу. Чули? Замінить! Бо класні альтернативи є всюди і вони стають щораз доступніші.
.
Одна з таких альтернатив воскові серветки на зміну харчовій плівці. Це просто, це зручно і це ваш неймовірний внесок у порятунок звірят, що ведуться на запах залишків їжі на харчовій плівці і з'їдають її саму. Давайте змінимо це 💪🚀🚀