preloader
  • Ваш кошик порожній

Subtotal:
₴0.00

About Us

Uf.Bee is the first company in Ukraine manufacturing reusable beeswax food wraps, environmentally friendly alternative to cling film and the best storing solution for keeping your food fresh for longer. Since late 2018, our mission has been to make the age of Mars colonization plastic free here, on Earth, and as of 2022 — make Ukraine free of russians!

About Us
Ми не в силах пророкувать, яким буде завтрашній день,  але знаємо як зробить так,  щоб завтрашній ранок був точно гарним 😊 Зробіть собі нічної вівсянки або нічної граноли на сніданок!
Zero Waste 01 19, 2020

Ми не в силах пророкувать, яким буде завтрашній день, але знаємо як зробить так, щоб завтрашній ранок був точно гарним 😊 Зробіть собі нічної вівсянки або нічної граноли на сніданок!

Основа може бути з будь-якого кисломолочного продукту (можливо, рослинного). Її наливайте у красиву тарілку/чашку/склянку.

Зверху ж смужечками викладіть гранолу, сухофрукти, кокосову стружку, насіннячка.
Все це накрийте обгорткою @uf.bee (щоб ваша гранола не увібрала за ніч запах багато внутрішнього світу холодильника). І завтра вранці почнеться ваш день чудово 💜