preloader
  • Ваш кошик порожній

Subtotal:
₴0.00

About Us

Uf.Bee is the first company in Ukraine manufacturing reusable beeswax food wraps, environmentally friendly alternative to cling film and the best storing solution for keeping your food fresh for longer. Since late 2018, our mission has been to make the age of Mars colonization plastic free here, on Earth, and as of 2022 — make Ukraine free of russians!

About Us
Нарешті "їсти сезонне" це не тільки про корнеплоди 😍 Переваги їсти сезонно
Zero Waste 05 11, 2020

Нарешті "їсти сезонне" це не тільки про корнеплоди 😍 Переваги їсти сезонно:

1. Корисніше: у дослідженні вмісту вітаміну С у броколі було виявлено, що у максимум вітаміну там у пік природного сезону дозрівання цього овоча, а це восени.

2. Смачніше: великі господарства, що постачають овочі у супермаркети поза сезоном, мусять віддавати пріоритет сортам, які довше лежатимуть на полиці, а не тим, які потенційно смачніші. Відтак, на солодкі помідори вкрай рідше натрапиш взимку.

3. Дешевше: коли городини вдосталь, не дивно, що вона падає в ціні. Зараз, до прикладу, в сезоні редиска, молода капуста і ціна на них динамічно змінюється в меншу сторону.

4. Екологічніше: споживання сезонного суттєво зменшує вуглецевий слід спожитого. Тут все просто: якщо помідор не везуть через півсвіту, то й пального на перевезення не використали і планету менше забруднили. А щоб взагалі супер було, зберігайте сезонні овочі та фрукти у вощеній обгортці @uf.bee: красива їжа заслуговує найкращої обгортки ♥️