preloader
  • Ваш кошик порожній

Subtotal:
₴0.00

About Us

Uf.Bee is the first company in Ukraine manufacturing reusable beeswax food wraps, environmentally friendly alternative to cling film and the best storing solution for keeping your food fresh for longer. Since late 2018, our mission has been to make the age of Mars colonization plastic free here, on Earth, and as of 2022 — make Ukraine free of russians!

About Us
Наш головний інгредієнт — віск 💛 Купа цікавенних фактів про нього щораз знаходиться. Наприклад, ви знали, що з воску робили пломби? От, а австралійські археологи знайшли підтвердження тому,  що саме такою була стоматологія епохи неоліту.
Zero Waste 07 16, 2019

Наш головний інгредієнт — віск 💛 Купа цікавенних фактів про нього щораз знаходиться. Наприклад, ви знали, що з воску робили пломби? От, а австралійські археологи знайшли підтвердження тому, що саме такою була стоматологія епохи неоліту.

Решта фактів буде у сторіс, а зараз про здоров'я наших сучасників:(❗) віск та алергічні реакції.

Історія така, що сам по собі віск не є алергеном, але алергія на мед — це алергія на прополіс. А частинка прополісу потрапляє у віск, відповідно можлива чутливість саме до цього компоненту. Тому, якщо у вас є підтверджена чи підозрювана алергія на продукти бджолярства, перед використанням воскових серветок обов'язково зверніться за консультацією спеціаліста. Хоч з усіх наших розвідок і вивченнь питання, жодного випадку алергічної реакції на серветки у світі ще не було зафіксовано, та це одна з тих ситуацій, коли префікс "пере-" точно краще, ніж "недо-". Бережімо себе 💛