preloader
  • Ваш кошик порожній

Subtotal:
₴0.00

About Us

Uf.Bee is the first company in Ukraine manufacturing reusable beeswax food wraps, environmentally friendly alternative to cling film and the best storing solution for keeping your food fresh for longer. Since late 2018, our mission has been to make the age of Mars colonization plastic free here, on Earth, and as of 2022 — make Ukraine free of russians!

About Us
Навіщо олія жожоба у складі вощанки? 🤔
Zero Waste 09 30, 2020

Навіщо олія жожоба у складі вощанки? 🤔

Жожоба — це вічнозелений гіллястий чагарник, який найчастіше трапляється в пустелях і преріях. З його плодів, більше схожих на горіхи, методом холодного віджиму отримують цінну олію жожоба. За хімічним складом ця олія — зовсім не олія, а розплавлений віск, досить густий, але з хорошою проникною здатністю.

❤️ Ми довго шукали гарного поставника, ретельно підбирали олію на етапі тестування і нині використовуємо сировину найвищої якості.

Саме олія жожоба робить наші обгортки еластичними, так що вони можуть повторювати форму будь-якого харчового продукта або миски і не вкриватись тріщинами / зломами. Окрім того, тільки обгортки з олією жожоба у складі не лишають на руках жирного сліду по використанню, бо ж вона ідеально проникає у тканину і робить обгортку ідеальною 🍵

Олія жожоба також має антисептичні властивості та ефективно протидіє грибку. Окрім цього, це чудовий антиоксидант і натуральний консервант. Саме тому вона так гармонійно поєднується з бджолиним воском і сосновою смолою в складі серветки Uf.bee 👐🏻🐝