preloader
  • Ваш кошик порожній

Subtotal:
₴0.00

About Us

Uf.Bee is the first company in Ukraine manufacturing reusable beeswax food wraps, environmentally friendly alternative to cling film and the best storing solution for keeping your food fresh for longer. Since late 2018, our mission has been to make the age of Mars colonization plastic free here, on Earth, and as of 2022 — make Ukraine free of russians!

About Us
Наш досвід замовлення крафтового сиру: спойлер — слава Богу, у нас були вощанки!
Zero Waste 01 04, 2024

Ми вирішили спростити собі завдання новорічного столу і замовили сирну тарілку;  перше – обрали локального і маленького виробника, сімейну ферму —  важливо підтримувати таких саме  зараз! Друге, що ми зробили — перепакували усе і одразу у вощанки.

</br>


Якби ви могли відчути інтенсивність запаху, коли ми відкривали кожну вакуумну упаковку — вам не треба було б появнювати чому; цей запах — це аміак, який виділяється при дозріванні сиру, а продовжує він дозрівати весь час. Якщо цей газ не виходитиме, він змінюватиме смак сиру, що не хотілось би. А у вощанках, в яких основа з бавовни, що крізь пори пропускає ці гази, сир чудово дожеве до новорічного столу! 


</br> Наш висновок — навіть не думайте замовляти крафтовий сир, не маючи вощанок: інтенсивність його запаху, коли ви відкриєте вакуум, вас у цьому переконає, але ж буде пізно.

Справжній сир продовжує дозрівати навіть в дорозі поштою, виділяючи вуглекислий газ, метан й навіть сірководень.

Надлишок цих газів змінить смак сиру, тому інструкція до дії проста: отримали сир, перевдягнули у вощанку, дали подихати хоча б кілька годинок і можна насолоджуватися :)